image

Rozvoz obědů

image

Catering

image

Kuchař domů

Obědnávejte na:

image

Rozvoz obědů pro jednotlivce i do firem
DENNĚ AŽ K VÁM DOMU,NEBO NA PRACOVIŠTĚ

Na pul cesty se mimo jiné zabývá závodním stravováním. Obědy rozvážíme domů i do firem. Denně poskytujeme výběr z 4  druhů hlavních jídel a dvě polévky.

Jídlo balíme do plastových misek zavařených fólií. Je konec s nošením a mytím neforemních jídlonosičů. Takto zabalené jídlo se přenese domů i v kabelce. 

Jídlo bez zbytečných éček, denně čerstvě navařené. Snažíme se jít cestou udržitelnosti, spokojených zákazníků a respektu k přírodě. Suroviny máme od lokálních řezníků, pěstitelů a farmářů.KAŽDÝ VŠEDNÍ DEN VAŘÍME NĚCO PRO VÁS

ODMĚŇTE SE Realizace cateringu na klíč.

Pořádáte oslavu nebo firemní událost u vás doma, ve firmě, na zahradě nebo na jakémkoliv jiném místě. Rádi vám catering připravíme a přivezeme.

Připravíme snídani, brunch, coffee break, oběd, občerstvení na party, svatbě, catering na konferenci nebo jakékoliv jiné akci. Pro firmy navíc nabízíme i možnost přípravy specialit “korespondujících s Vaším brandem”.


U nás je kvalita pokrmů a servisu vždy na prvním místě.

image
image
image
image

DOPŘEJTE SI VÝJIMEČNÝ GASTRONOMICKÝ ZÁŽITEK VE SPOLEČNOSTI VAŠICH PŘÁTEL ČI BLÍZKÝCH


Plánujete strávit příjemný večer s Vašimi přáteli, partou kamarádů, nebo s Vašimi nejbližšími, spojený s pozváním k Vám domů na večeři či oběd? Právě pro takovéto příležitosti nabízím službu kuchaře do domu.

 Rád připravím pokrmy přesně na míru Vašeho přání i chutí a to od lehkého, jednoduchého pohošťení až po několikachodová menu.